memo

Bugun...
07-12-2017 15:00 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep’te işadamlarına FETÖ operasyonu!..

Gaziantep’te işadamlarına FETÖ operasyonu!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te FETÖ’nün finans yapılanmasına yönelik önemli bir operasyon gerçekleştirildi. Eşzamanlı olarak gerçekleşen operasyonda, şirket yetkilileri ile bu kişilere yardım ve yataklık yapan 4 kişi gözaltına alındı."

Gaziantep’te FETÖ’nün finans yapılanmasına yönelik önemli bir operasyon gerçekleştirildi. Eşzamanlı olarak gerçekleşen operasyonda, şirket yetkilileri ile bu kişilere yardım ve yataklık yapan 4 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep’te FETÖ’nün finans yapılanmasına yönelik önemli bir operasyon gerçekleştirildi. Eşzamanlı olarak gerçekleşen operasyonda, şirket yetkilileri ile bu kişilere yardım ve yataklık yapan 4 kişi gözaltına alındı. Şirket yetkilisi F.Ö. O.I. ile yardım ve yataklık yapan H.İ.M. ile M.S.Y.’nin gözaltısı devam ediyor.

Gaziantep emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekilde:  15 Temmuz 2016 tarihinde Devletimizin ve Milletimizin varlığını birliğini, halkımızın can ve mal güvenliğini, Demokrasiyi hedef alan FETÖ/PDY Terör Örgütüne fînans sağlayan şahıs ve bu şahıslara yardım yataklık yapan, yer temin eden şahıslara yönelik olarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından 05 Aralık 2017 günü yapılan eş zamanlı operasyon neticesinde; İlimizde bulunan bir şirket ve şirket yetkilileri ile şirket yetkililerine yardım yataklık yapan ve yer temin eden şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda şirket yetkilisi olan F.Ö ve O.I ile bu şahıslara yardım yataklık  yapan, yer temin eden H.İ.M ve M.S.Y isimli şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli O.I isimli şahsa yardım etmek amacıyla çanta götüren H.İ.M isimli şüpheli şahıstan elde edilen çanta içerisinde yapılan kontrolde toplam 15 Bin ABD doları ele geçirildi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU