memo

Bugun...
11-01-2018 23:51 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te İşadamının borç intiharı! Organları bağışlandı...

Gaziantep'te İşadamının borç intiharı! Organları bağışlandı...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te esnafa olan borcu nedeniyle bunalıma giren genç işadamı bir hafta önce tabancayla intihar etmişti. Beyin ölümü gerçekleşen işadamının ailesi organlarını bağışladı."

Gaziantep'te esnafa olan borcu nedeniyle bunalıma giren genç işadamı bir hafta önce  tabancayla intihar etmişti. Tedavi gördüğü hastanede  bir haftadan beri yaşam mücadelesi veriyordu, ancak hayata tutunamayınca beyin ölümü gerçekleşince ailesi organlarını bağışlamaya karar verdi. 
Gaziantep’in çıksorut mahallesinde pvc kapı pencere işiyle ugraşan 35 yaşındaki 2 çocuk babası Vakkas Taş iflasa sürüklenince bunalıma girdi. Ruhsatsız tabancasını beynine dayayarak yaşamına son vermek isteyen genç iş adamı Taş, Özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yapılan tüm tedavilerin cevap vermemesi ve beyin ölümünün gerçekleşmesi sonucunda ailesi organlarını bağışlamaya karar verdi.

Ankara'dan özel bir uçakla Gaziantep'e gelen Organ nakil ekibi özel hastanede beyin ölümü gerçekleşen işadamının uygun gördükleri organlarını alarak bir kısım organlarını Gaziantep'te diğer organlarını ise çeşitli hastanelerde sıra bekleyen hastalara nakil için götürecekleri öğrenildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU