memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

10-06-2021 12:59 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te gazeteciye çirkin saldırı

Gaziantep'te gazeteciye çirkin saldırı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te bir cinayet olayını takip etmek üzere adli tıp kurumunda haber takibi için görev yapan Demir Ören Haber Ajansı Gaziantep bürosu muhabirlerinden Ahmet Atmaca bir gurup tarafından saldırıya uğradı."

Gaziantep'te bir cinayet olayını takip etmek üzere adli tıp kurumunda haber takibi için görev yapan Demir Ören Haber Ajansı Gaziantep bürosu muhabirlerinden Ahmet Atmaca'ya iddiaya göre  bir grup tarafından acımasızca tekme tokat ve yumruklarla saldırdırıya uğradı.

Edinilen bilgiye göre; gece geç saatlerinden Karşıyaka Göztepe mahallesinde bıçakla öldürme olayının ayrıntılarını öğrenmek için olay yerinde bulunan Gazeteci Ahmet Atamaca'nın önce elindeki fotoğraf makinesi kırıp daha sonra ise tekme tokat saldırdılar.
Kanlar içinde kalan Atmaca'yı saldırganların elinden kurtaran görevliler çağırdıkları 112 acil sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından tedavi edilmek üzere Şehitkamil Devlet Hastanesi sevk edildi.
Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.
Sadece görevi halkı bilgilendirmek amacıyla görevi başında iken saldırıya uğrayan gazeteci Atamaca'ya acil şifalar diler, www.memohaber.com olarak yapılan bu saldırıyı nefretle kınıyoruz.
Görevlileri duyarlı olmaya davet ediyoruz.
 

Haber Videosu
Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ