memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

05-08-2022 14:55 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep’te elektrik trafoları alarm veriyor

Gaziantep’te elektrik trafoları alarm veriyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Gaziantep’te son günlerde elektrik trafoları bir patlıyor. Yaşanan patlamaların ardından çıkan yangınlar sonrası can ve mal güvenlikleri olmadığını söyleyen vatandaşlar yetkililerden çözüm istiyor."

 Gaziantep’te alarm veren elektrik trafoları bir bir patlamaya başladı. Kent merkezindeki çok sayıda mahallede elektrik trafo patlamaları yaşanırken, yaşanan patlamalar vatandaşları tedirgin ediyor. Son 3 günde özellikle Atatürk Mahallesi ve Mücahitler Mahallesi’ndeki 3 ayrı trafoda yaşanan patlamalar büyük korku ve paniğe neden oldu. Patlamalar sonrası çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ederken, patlama noktalarında çıkan yoğun duman da vatandaşların tepkisini çekti. 
  
  Vatandaşlar tehlike saçan trafolar için yetkililerden çözüm istiyor 
  Yaşanan patlamaların ardından çıkan yangınlar sonrası can ve mal güvenlikleri olmadığını söyleyen vatandaşlar yetkililerden çözüm istedi. Trafo patlamaları sonrası hem elektriksiz kaldıklarını, hem elektronik cihazlarının zarar gördüğünü hem de korku ve panik yaşadıklarını söyleyen vatandaşlar, ilgili kurumun patlamalara kısa sürede çözüm bulmasını bekliyor.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ