memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

07-06-2021 01:01 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'te düğün çetesi kuaför salonunu bastı!

Gaziantep'te düğün çetesi kuaför salonunu bastı!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te, gelinin düğüne hazırlandığı kuaför salonunu basan damat ve yakınları, sopa ve silahla kuaför salonu çalışanlarını darp etti."

 Çalışanlardan bir kişinin kolu kırıldı, bazı çalışanlar ise çeşitli yerlerinden yaralandı. Alınan bilgiye göre, gelin M ile damat Y.G’nin yakınları düğünden önce gelinlik, kına ve kuaför hizmetleri için Karataş bölgesinde bulunan Sedef Moda showroom ile anlaştı. Düğün günü, gelin M.G  hazırlanması için showroom’a getirildi. Gelinliği giydirilen ve düğüne hazırlanan gelin M’G’nin saçı yapıldıktan sonra damadın da onay vermesi ile kişisel bakımları yapıldı.
Ancak, damadın babası R.G. anlaşmalarında gelinin kişisel bakımının bulunmadığını belirterek, neler yapıldığını kuaför salonu çalışanlarına çeşitli sorular sordu. Bunun üzerine çoğunluğu bayan olan çalışanlar sorulara cevap veremeyeceklerini, damadın onayı alınarak kişisel bakımının yapıldığını ifade ederek,” Gelini hazırladıktan sonra damadın babası içeri girerek bize üslupsuz bir şekilde yaptığımız bakımı sordu. Biz de bunlara cevap vermemizin uygun olmayacağını belirttik. İsterseniz oğlunuzla bu konuyu konuşabilir ve neler yapıldığını sorabilirsiniz” diye cevap verince damadın babası bir anda sinirlendi ve çalışanların üzerine yürüyerek hakaretler savurdu.
Salonun dışına çıkarılan R.G. iddiaya göre düğün salonuna giderek akrabalarını toplayarak geri döndü ve kuaför salonu çalışanlarına saldırdı.
Kuaför salonu çalışanları, “Yaklaşık 30 kişilik bir grup işyerimize gelerek bize silah gösterdiler. Sopalarla saldırdılar. İşyerinin önünde bizi yerlerde sürüklediler ve bazı çalışanların boynundaki altın kolyeleri koparıp aldılar” diye konuştular.
Çevredeki esnaf ve vatandaşların haber vermesi ile olay yerine sevk edilen polis ekipleri kavgaya müdahale etti. Saldırı görüntüleri saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, polis ekipleri görüntüleri de alarak düğün sahipleri ile kuaför salonu çalışanlarını polis merkezine götürdü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber Videosu
Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ