memo

Bugun...
20-10-2017 17:25 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep'in göbeğinde gasp dehşeti...

Gaziantep'in göbeğinde gasp dehşeti...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te bir AVM'de çalışan 25 yaşındaki Ali Kılıç isimli genci şehrin göbeginde 3 kişi demir çubuklarla öldüresiye dövdüler, bıçakladılar, cüzdanı ve telefonunu gasp ettiler. Genç hastanede yaşam mücadelesi veriyor."

Gaziantep'te bir AVM'de çalışan 25 yaşındaki Ali Kılıç isimli genci şehrin göbeginde 3 kişi demir çubuklarla öldüresiye dövdüler, bıçakladılar, cüzdanı ve telefonunu gasp ettiler. Genç hastanede yaşam mücadelesi veriyor. 

Hergün yeni bir cinayetin işlendiği, hırsızların kol gezdiği Gaziantep'te bir sıkandal daha yaşandı. Şehrin göbeğinde yolu kesilen genç öldüresiye dövüldükten sonra bıçaklanarak gasp edildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Gaziantep'in Şahinbey ilçesi  Yeditepe mahallesi İbni Sina camii önünde akşam  saatlerinde meydana geldi. Çalıştığı AVM'den iş çıkışı evine giden 25 yaşındaki Ali Kılınç isimli genç şehrin göbeğinde ana cadde üzerinde yürüdüğü bir sırada aniden yanında duran siyah renkli bir Transporter araçtan inen 3 kişi gencin cüzdanını ve telefonunu zorla aldılar. Gaspcılara karşı direnen gençi demir çubuklarla öldüresiye dövüp bıçaklayıp sokak ortasında bırakıp kaçtılar.

Olayı gören Çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Demir sopalarla öldüresiye dövülüp bıçaklanarak gasp edilen  genç kanlar içersinde kaldırıldığı Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi altına alındı. Vucudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanan ve kırıklar oluşan gencin hayati tehlikesi devam ediyor.

Polis şehrin göbeğinde vatandaşa gasp dehşeti yaşatarak lüks arabayla dolaşan şehir magandalarının peşine düştü. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Bülent karadağlı , 24-10-2017 08:58 aşağıdaki yorumu yaptı. şehir eşkiları bulun dumu lütfen bu konu ile ilgilenin saygılarımla
FACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU