memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

17-01-2020 17:01 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep polisi fuhuşa aman vermiyor! 68 daire kapatıldı

Gaziantep polisi fuhuşa aman vermiyor! 68 daire kapatıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep polisi günlük kiralandığını tespit edilen 68 lüks rezidans dairesine gece baskını düzenleyip mühürlendi. çok sayıda şüpheli gözaltına alındı."

Şahinbey  İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, fuhuşla mücadele kapsamında  Güneykent mahallesinde lüks rezidans dairelerinde fuhuş yapıldığına dair yapılan ihbarları titizlikle inceledi. Eş zamanlı fuhuş evlerine operasyon düzenleyen polis iddiaya göre aralarında yabancı uyruklu kadınlarında bulunduğu  çok sayıda kişiyi gözaltına gözaltına alındı. Rezidanslarda fuhuş yaptırıldığı ortaya çıkıkan 68 ev mühürlendi.

Günlük kiralık daire adıyla ortaya çıkan ve özellikle Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Güneyken mahallesinde mantar gibi biten fuhuş evleri büyük tepki toplaması ve Polise gelen sık sık gelen şikayetleri gözardı etmeyen Şahinbey Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri fuhuşa geçit vermeyerek operasyonlarının hız kesmeyeceğe benziyor.

Fuhuş operasyonu ile ilgili Gaziantep Emniyet Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabı twitter hasabından yaptığı duyuru şu şekilde;

Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce 16.01.2020 günü Güneykent Mahallesinde bulunan ve daha önceden haklarında fuhuş yaptığı tespit edilen 68 adrese operasyon düzenlenerek mühürlenmiş olup, çalışmalarımız devam etmektedirKaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna