memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

20-10-2016 19:20 Kategori: ASAYİŞ

Gaziantep Emniyeti minik Kübra için seferber oldu

Gaziantep Emniyeti minik Kübra için seferber oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te dün öğleden sonra evlerinin önünde kaybolan 2,5 yaşındaki ikizlerden Hatice Kübra Çakıroğlu her yerde aranıyor. Polis ve jandarma her yerde minik Kübra'yı ararken, ailesi kaçırılmasından endişe ediyor. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'de resmi sitesinden duyurarak ve vatandaşlara sms atarak minik Kübra'nın bulunması için adeta seferber oldu."

Gaziantep'te dün öğleden sonra evlerinin önünde kaybolan 2,5 yaşındaki ikizlerden Hatice Kübra Çakıroğlu her yerde aranıyor. Polis ve jandarma her yerde minik Kübra'yı ararken, ailesi kaçırılmasından endişe ediyor. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'de resmi sitesinden duyurarak ve vatandaşlara sms atarak minik Kübra'nın bulunması için adeta seferber oldu.

 

Olay, dün öğle saatlerinde Ocaklar Mahallesi'nde meydana geldi. Fabrika işçisi Hüsamettin ile Hülya Çakıroğlu çiftinin kızı Hatice Kübra, ikizi Esma ve ablası 5 yaşındaki Seval ile 8 numaralı sokaktaki evlerinin önündeyken ortadan kayboldu. Ailesinin aramasına rağmen bulanamayan minik Kübra'nın bulunması için kayıp başvurusunda bulunulması üzerine, polis mahallede arama çalışması başlattı. Kayıp kızlarının bulunmasını isteyen Çakıroğlu ailesi, minik Hatice Kübra'dan gelecek iyi bir haber bekliyor. Kızının hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını gözyaşlarıyla isteyen Hülya Çakıroğlu, "Saat 16 gibiydi; kaynanam, kayınbabam ve ben dışarı çıktık çocuklarla birlikte. Çocuklara kaynamış mısır aldık. Aşağı bakkala doğru yürüdüler. Biz de arkalarından bakıyorduk. Büyük kızımla ikizlerin birisi geldi. İkizin diğeri gelmedi. Her yerde aramaya başladık. Dün saat 16.00'dan beri hala haber alamadık. Çok kötü bir durum. Aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Hayatından endişe ediyorum" dedi.Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ