memo

Bugun...
12-07-2018 17:06 Kategori: ASAYİŞ

FETÖ'den yargılanan Mehmet Ali Arayıcı o mesajın hesabını verecek

FETÖ'den yargılanan Mehmet Ali Arayıcı o mesajın hesabını verecek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sağlık Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı FETÖ davasından hakim karşısına çıkıyor. "

Sağlık Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı FETÖ davasından hakim karşısına çıkıyor. 

2016 yılında yaklaşık 5 ay açığa alınan ve daha sonra Gaziantep Emniyet Müdürlüğü KOM kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele Şubesi'nde 4 gün sorgulandıktan sonra savcılığa sevk edilen Arayıcı FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyeliğinden bugün hakim karşısına çıkacak. Arayıcı'nın davası 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek. 

BUGÜN HAKİM KARŞISINDA ÇIKACAK

Sağlık Sen Gaziantep Şube Başkanı olan Mehmet Ali Arayıcı 7 Şubat 2012 yılında MİT krizinden sonra tüm Gaziantep Sağlık Sen üyelerine 14 Mart Tıp Bayramı'nda SMS hattından mesaj atmıştı. Attığı mesaj dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rahatsızlığı ile ilgiliydi. Arayıcı o dönem Erdoğan'ın rahatsızlığıyla alay edercesine "Bir ulusun kaderi başbakanın sindirim organlarının iyi çalışıp çalışmamasına bağlıdır" mesajını atmıştı. Arayıcı bugün üyelerine attığı bu mesaj sebebiyle hakim karşısında olacak.

FETÖ'den yargılanan Gaziantep Sağlık Sen Başkanı Mehmet Ali Arayıcı hakim karşısına çıktı. Hakim, yeni tanıkların dinlendiği davayı delil toplamak ve yeni tanıkları dinlemek için 6 Aralık 2018 tarihine saat 11:20'ye erteledi.

 
MAHKEME 6 ARALIK'A ERTELENDİ
 
FETÖ'den yargılanan Gaziantep Sağlık Sen Başkanı Mehmet Ali Arayıcı hakim karşısına çıktı. Hakim, yeni tanıkların dinlendiği davayı delil toplamak ve yeni tanıkları dinlemek için 6 Aralık 2018 tarihine saat 11:20'ye erteledi. Dinlenen tanıklar Arayıcı'nın FETÖ mensubu olduğu noktasında konuştu. Gözler 6 Aralık'taki davada.


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU