memo

Bugun...
09-08-2018 14:09 Kategori: ASAYİŞ

FETÖ Kilis'de Ekrem Çetin Cinayetin'de bunu da yaptı! Delilleri karartmış

FETÖ Kilis'de Ekrem Çetin Cinayetin'de bunu da yaptı! Delilleri karartmış
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​2005 yılında eski CHP milletvekili Ekrem Çetin ve oğlunun öldürülmesinin arkasından FETÖ çıktı. Özellikle Emniyet müdürlüklerinde ve genel merkezinde teşkilatlanmış FETÖ mensuplarından 15 Temmuz sonrası tutuklanan başsavcı ile polis müdürü iddialara göre cinayet delillerini kararttı. "

2005 yılında eski CHP milletvekili Ekrem Çetin ve oğlunun öldürülmesinin arkasından FETÖ çıktı. Özellikle Emniyet müdürlüklerinde ve genel merkezinde teşkilatlanmış FETÖ mensuplarından 15 Temmuz sonrası tutuklanan başsavcı ile polis müdürü iddialara göre cinayet delillerini kararttı. 

FETÖ'CÜ BAŞSAVCI VE POLİS MÜDÜRÜ DELİLLERİ KARARTTI

Özellikle Emniyet teşkilatında gruplaşan ve ele geçirmeye çalışan FETÖ cinayet delillerini de karartmış. FETÖ'cülerle ilgili hazırlanan iddianamede eski Kilis Belediye Başkanı ve eski CHP Gaziantep Milletvekili Ekrem Çetin ve oğlu Cahit Çetin cinayetinin arkasında FETÖ'cü başsavcı ve polis müdürü olduğuna yer verildi.

BUNLARLA SUÇLANDILAR

FETÖ'cüler cinayetin işlendiği 3 Haziran 2005'te Kilis İl Jandarma İstihbarat Şubesi'nde görevli olan uzman jandarma Vakıf Ertürk, eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Gürsel Aktepe ve 15 Temmuz sonrası tutuklanan dönemin Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl'ü cinayetleri karartmak ve şüpheli Orhan Aslan'ın kaçmasına izin vermekle suçladı.

Kaynak: Sabah Gazetesi Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU