MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
17-03-2017 10:05 Kategori: TEKNOLOJİ

Toyota Plaza Muhittinoğlu’na gelin Corolla’nın 50.Yıl versiyonunu test edin…

Toyota Plaza Muhittinoğlu’na gelin Corolla’nın 50.Yıl versiyonunu test edin…
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Corolla’nın 50’nci yılı dolayısıyla üretilen “Premium 50. Yıl” versiyonunu yakından tanımak ve test etmek için Gaziantep Toyota Plaza Muhittinoğlu 18-19 Mart cumartesi-pazar günleri sizleri bekliyor."

Corolla’nın 50’nci yılı dolayısıyla üretilen “Premium 50. Yıl” versiyonunu yakından tanımak ve test etmek için Gaziantep Toyota Plaza Muhittinoğlu 18-19 Mart cumartesi-pazar günleri sizleri bekliyor.

50. Yıla özel olarak üretilen “Premium” versiyonu Corolla tutkunlarını bir araya getirecek. Bu çok özel versiyon için Gaziantep Toyota Plaza Muhittinoğlu’n da düzenlenecek "Toyota Corolla 50.Yıl Şenliği ve Test Sürüş Günleri" organizasyonunda hem keyifli bir hafta sonu geçirecek, hem de bu mükemmel otomobili yakından tanıma ve test etme fırsatını bulacaksınız.

Görsel değişiklikler ve 50. Yıl logosu ile üretilecek Corolla’nın bu yeni donanımı, aynı zamanda opsiyonel olarak 50. Yıla özel 17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlarla da tercih edilebilecek.  

Çok daha güvenli ve daha rahat bir sürüş için geliştirilmiş aktif güvenlik sistemlerinden oluşan Toyota Safety Sense, 50’nci yıla özel olarak üretilen Corolla’nın benzinli versiyonunda standart olarak sunuluyor. Ön Çarpışma Önleyici Sistem, Şerit Takip Sistemi ve Otomatik Yanan Uzun Farlar Toyota Safety Sense’in en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Corolla’nın “Premium 50. Yıl” versiyonunda ayrıca Akıllı Bagaj Açma özelliği de sunulacak.

Bilgi İçin: Ramazan Kıraç satis1@muhittinoglu.toyota.com.trEditör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU