MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

17-11-2016 09:19 Kategori: TEKNOLOJİ

Başak Traktör, Adana Tarım Fuarı'nda görücüye çıktı

Başak Traktör, Adana Tarım Fuarı'nda görücüye çıktı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bereketin sembolü Başak Traktör, Adana Tarım Fuarında yeni ve iddialı modelleri ile görücüye çıktı."

Bereketin sembolü Başak Traktör, Adana Tarım Fuarında yeni ve iddialı modelleri ile görücüye çıktı.

Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyeti, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ile her zaman çiftçinin yanında olan Başak Traktör yeni modellerini çiftçilere tanıtıyor.

Tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım sektöründe önemli yere sahip olan Çukurova’nın üretim üssünde düzenlenen Adana Tarım ve Hayvancılık Fuarı, TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.

ÇİFTÇİMİZ NEREDE, BAŞAK TRAKTÖR ORADA

Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa, tarım fuarları içerisinde önemli bir yere sahip fuarda ziyaretçilere yeni traktör modellerini tanıttıklarını söyledi.

Fuarın 20 Kasım’a kadar açık kalacağını anımsatan Paşa, çiftçilerin, traktörlere ilişkin bilgiler alıp modelleri bizzat inceleme fırsatı bulacaklarına vurgu yaptı.

“Traktörlerimizin estetiği konusunda detaylı çalışarak yenilerken, çiftçi ihtiyaçlarına uygun olarak, 12x12 ve 24x24 şanzıman seçeneği ve çiftçinin tarladaki işlerini kolaylaştırmayı amaçlayan kompresör seçeneği eklendi” diyen Paşa, şöyle devam etti:

“Kompresör sisteminde arazi şartlarında lastik şişirilmesi, günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuluyor. 4x4 diferansiyel kilidi müşteri konforunu arttıracak şekilde elektrikli kumandalarla opsiyonel olarak yer alıyor. Ekipman bağlantılarında kolaylık sağlaması amacıyla kancalı kollar  ve ekipman hassasiyet ayarını kolaylaştıran hidrolik orta kol opsiyonlar arasına eklendi.

Traktör verimliliğini artıran, yakıt tasarrufu sağlayan radyal lastik uygulamasını da sunmaya başladık. Başak Traktör’ün 2080 ve 2090 modellerine kompresör seçeneği eklenerek arazi şartlarında çiftçimizin günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuluyor.”

Başak Traktör

Temelleri 1914 yılında atılan ve 2012 yılında SANKO Holding bünyesine katılan Başak Traktör’ün Adapazarı’ndaki fabrikası 39 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere yaklaşık 275 dönüm araziye sahiptir. Yılda 10 bin traktör üretilebilecek kapasiteye sahip olan Başak Traktör; Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağının yanı sıra, ekonomik ve kolay ulaşılabilir yedek parça stokuyla çiftçisinin ihtiyacına cevap veriyor. Tesiste traktörün motor, şanzıman, hidrolik gibi tüm ana parçaları işlenip üretilebiliyor. Yüzde 100 yerli sermayeyle üretim yapan Başak Traktör’ün, farklı segmentlerde 2x4 ve 4x4 çekişli 70 çeşit traktör modeli bulunuyor.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU