MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
27-02-2017 18:43 Kategori: TEKNOLOJİ

Avrupa İş Ödülleri’nde oylama bu akşam sona eriyor

Avrupa İş Ödülleri’nde oylama bu akşam sona eriyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İSKO™, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awrads-EBA) Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik alanında “Türkiye Ulusal Sampiyonu” olarak 57 şirketle yarışıyor. Yarışmaya ilişkin oylama yarın akşam sona erecek."

İSKO™, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awrads-EBA) Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik alanında “Türkiye Ulusal Sampiyonu” olarak 57 şirketle yarışıyor. Yarışmaya ilişkin oylama yarın akşam sona erecek.

SANKO Holding’ten yapılan açıklamada, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awrads-EBA) holding şirketlerinden İSKO’nun, Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik alanında “Türkiye Ulusal Sampiyonu” olarak ödüllendirildiği anımsatıldı.

Bu kategoride bulunan diğer ülkelerden katılımcılarla birlikte EBA Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü için yarışmanın ikinci aşamasına geçildiği belirtilen açıklamada, “İSKO’nun çeşitli ülkelerden 57 şirket arasından sıyrılarak şampiyonluğu bir sonraki adıma taşımak için hazırlanan tanıtım videosu oylamaya açılmıştır. Bu aşamada çalışanlarımızın ötesinde milletimizin desteğine ihtiyaç duymaktayız” denildi.

Sağlanacak başarının İSKO ve Sanko çalışanlarının değil, Türkiye’nin bu prestijli ödüle layık görülmesi demek olacağına vurgu yapılan açıklamada, “Her zamankinden daha çok  morale ihtiyacımız olduğu bu dönemde, yapılacak her bir katkı büyük değer taşımaktadır” ifadelerine yer verildi.

OYLAMA 1 MART AKŞAMI SONA ERECEK

Açıklamada, İSKO™’ya, diğer bir ifade ile Türkiye’ye olan destek ve dolayısıyla oy kullanmak için;

http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-for-environmental-corporate-sustainability-1/19035 

adresine tıklanması ve sayfada bulunan İSKO DENIM videosunun yanındaki ‘VOTE’ kısmına e-mail adresi yazılarak ‘Vote’ kısmınının tıklanması ve oylama için kullanılan mail hesabına European Business Awards tarafından gönderilen link tıklanarak oylamanın sonlandırılması gerektiğine dikkat çekildi.

Açıklamada, oylamanın halka açık bir platform olduğu ve 1 Mart saat 17.00’ye kadar devam edeceği vurgulanarak, sosyal medya bağlantılarında ya da profesyonel ağlarda da linki paylaşarak katılımın artırılabileceği kaydedildi.

İSKO

Sanko’yu dünyaya bağlayan güçlü işletmelerden İSKO Dokuma, kalitesinin yanı sıra, yıllık 250 milyon metre üretim kapasitesi ile açık ara sektörünün lider şirketi. İSKO’nun misyonu müşteri istekleri doğrultusunda klasik denim kumaşı yanında teknolojik patentlerin de yer aldığı yenilikçi, değişken, güncel ihtiyaçlara yanıt veren inovatif ürünler üretmektir.  İSKO Dokuma ürün gamını sürekli yenileyip müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak dünya markalarına hizmet vermektedir.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU