MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

06-01-2017 10:04 Kategori: SPOR

Zemindeki sıkıntı için güneş panelleri devrede

Zemindeki sıkıntı için güneş panelleri devrede
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Arena Stadı’nı devralan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü eksikleri gidermeye çalışırken zemindeki sıkıntıyı gidermek için ısı veren güneş panellerini devreye soktu. Zeminin biran önce hazır konuma gelmesi için çaba gösteren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, burada sıkı bir çalışma başlattı. "

Gaziantep Arena Stadı’nı devralan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü eksikleri gidermeye çalışırken zemindeki sıkıntıyı gidermek için ısı veren güneş panellerini devreye soktu. Zeminin biran önce hazır konuma gelmesi için çaba gösteren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, burada sıkı bir çalışma başlattı. 

ARENA OLMAZSA, MERSİN

Öte yandan, Gaziantepspor’un yeni stadındaki eksikliklerin giderilmemesi nedeniyle yönetim ikinci yarıdaki maçlarını Mersin’de oynamak için harekete geçti. Yeni stadın tam olarak hazır olmadığı Gaziantep’te, Gaziantepspor yönetimi ise biran önce stadın kendilerine verilmesini isterken olumsuz cevap alınca yeni çözümler üretmeye başladılar. 

TOKİ'nin yapımını tamamlayarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Gaziantep Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne teslim ettiği Gaziantep Arena’da henüz eksikliklerin giderilmemesi Gaziantepspor yönetimini harekete geçirdi. Statta bulunan koltukların numaralarının yerine zamanında çakılamaması ve çim sorunu gibi nedenlerden stadın Antalyaspor maçına yetişme ihtimalini az gören yönetim, Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurdu. 

TFF'ye yazı gönderildi

Gaziantepspor'un yanı sıra Büyükşehir Gaziantepspor maçlarının da oynandığı mevcut Kamil Ocak Stadı’nın, olumsuz hava koşulları ile birlikte zemininin artık futbol oynanmayacak bir düzeye geldiğini düşünen kulüp yöneticileri, TFF'den maçların Mersin’de oynanmasını istedi. TFF’ye yazılı müracaatta bulunduğunu belirten kulüp yetkilileri, ikinci yarıdaki maçlarının Mersin Olimpiyat Stadında oynamak istediklerini ifade etti.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU