MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
09-01-2017 10:04 Kategori: SPOR

Üzülmez: Varım yoğum Gaziantepspor için

Üzülmez: Varım yoğum Gaziantepspor için
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Vodafone Arena’da Beşiktaşlılar’ın tepkisinin ardından oyuncularına ‘Ayağa kalkın’ uyarısı yapan Gaziantepspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, aldığı eleştirilere cevap verdi, taraftarına seslendi: “Takımı Beşiktaş’a karşı nasıl motive ettiğimi oyuncularım biliyor. Kazansaydım, orada nasıl sevindiğimi, yerlere yattığımı herkes görecekti!""

Vodafone Arena’da Beşiktaşlılar’ın tepkisinin ardından oyuncularına ‘Ayağa kalkın’ uyarısı yapan Gaziantepspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, aldığı eleştirilere cevap verdi, taraftarına seslendi: “Takımı Beşiktaş’a karşı nasıl motive ettiğimi oyuncularım biliyor. Kazansaydım, orada nasıl sevindiğimi, yerlere yattığımı herkes görecekti!"

İbrahim Üzülmez için Gaziantep kariyeri yine eleştirilerle başladı. Beşiktaş maçında, takımına ‘ayağa kakın’ uyarısı yaptığı için hedef adam haline gelen, “Eski takımına yaranmaya mı çalışıyor!” diye eleştirilen İbrahim Üzülmez, şunları söyledi:

“Ben Beşiktaş’tan jubile yaparak ayrılmadım, bu yüzden içim hep buruk kaldı. Duygusal bir ayrılıktı. Benim karakterimde yere yatarak maç kazanmak yoktur, benim takımımda da olmaz. Rakip kim olursa olsun o karakterde bir oyuncum da yok. Kaçırdığımız gollerden sonra üstümü başımı yırttım Beşiktaş maçında. Büyük takımda oynayıp da eski takımına karşı bu kadar agresif olan hoca yoktur. Ben şu an  Gaziantepspor’un ekmeğini yiyorum. Böyle bir düşünce olabilir mi! Ben takımımı koruyorum. Benim oyuncum da bunu kabul etmez. Maçtan iki gün önce takımımı Beşiktaş’a karşı nasıl motive ettiğimi oyuncularım biliyor. Beşiktaş’ı seveceğim tabii ki. Kaptanlık yaptım. Ancak şu anda varım yoğum Gaziantepspor için. Maçtaki görüntüler bunu anlatıyor zaten.”


 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU