MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
06-01-2017 09:56 Kategori: SPOR

Üzülmez: 3 oyuncu daha aramıza katıldığı zaman...

Üzülmez: 3 oyuncu daha aramıza katıldığı zaman...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor'da teknik direktör İsmail Kartal'ın ayrılmasının ardından 15. haftada göreve gelen İbrahim Üzülmez, sezonun ikinci bölümüne hazırlandıkları Antalya'da soruları yanıtladı."

Gaziantepspor'da teknik direktör İsmail Kartal'ın ayrılmasının ardından 15. haftada göreve gelen İbrahim Üzülmez, sezonun ikinci bölümüne hazırlandıkları Antalya'da soruları yanıtladı.

İbrahim Üzülmez, Gaziantepspor'un ligin ikinci yarısında çıkışa geçeceğine inandığını söyledi. Teknik adam şöyle konuştu;  "Hedefimiz, Gaziantep camiasını şu anki bulunduğu durumdan uzaklaştırmaktır. Kötü geçen bir ilk yarının ardından, ikinci yarı sahaya bu durumu değiştirmek isteyen bir Gaziantepspor çıkacaktır. Kolay olmayacak. Fakat bunu başarabilecek kadro ve donanıma sahibiz. 4-5 transfere ihtiyacımız olduğunu başkanla konuşmuştuk. Şu anda 2 oyuncu aramıza katıldı. 3 oyuncu daha aramıza katıldığı zaman çalışmalarımızın meyvesini gelen arkadaşlarımızla beraber ortaya çıkaracaktır."
Terör saldırıları ile ilgili de konuşan Üzülmez, "Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var" diyerek, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Biz ülkemizi seviyoruz. Yabancı oyuncular da bu ülkenin çok güzel olduğunu söylüyorlar. Ama maalesef dünyanın her tarafından bu terör yaşanıyor. Bu sadece bizim ülkemizde olmuyor. Ama birbirimize daha çok kenetlenmemiz lazım. Çocuklarımızın geleceğini daha sağlam temeller altına almak için bütünlüğe ihtiyacımız var. Bir tane ülkemiz var ve her kesimin sahip çıkması gerekiyor. Buraya gelen oyuncular da "terör ülkesi" falan bıraksınlar bu ayakları. İspanya'da da terör oluyor, Belçika'da da oldu. Yakın zamanda Fransa'da da yaşandı. Önemli olan ön yargıyla yaklaşmamak. Biz ülkemizi seviyoruz. İnsanımızı seviyoruz."Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU