MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
15-03-2017 13:32 Kategori: SPOR

Şehit Çakıroğlu için Futbol Turnuvası düzenledi

Şehit Çakıroğlu için  Futbol Turnuvası düzenledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kitap okutturma ve kültür faaliyetleri ile gündemde olan TÜRKAV Gaziantep şubesi spor alanında da farkındalık için "Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Futbol Turnuvası" düzenledi. Gaziantep'teki tüm ülkücü kuruluşların katılımı ile gerçekleştirilen turnuva üç hafta sürdü. Adına yakışır şekilde dostluk içinde geçen turnuvada üç haftanın sonunda finale Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı ile Ülkücü İşçiler Derneği Gaziantep İl Başkanlığı kaldı. Final müsabakasını kazanan Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı'nın şampiyonluğu ile sona eren turnuvada, Ülkücü İşçiler Derneği Gaziantep İl Başkanlığı ikinciliği, TÜRKAV Gaziantep Şubesi ise üçüncülüğü elde etti. "

Kitap okutturma ve kültür faaliyetleri ile gündemde olan TÜRKAV Gaziantep şubesi spor alanında da farkındalık için "Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Futbol Turnuvası" düzenledi. Gaziantep'teki tüm ülkücü kuruluşların katılımı ile gerçekleştirilen turnuva üç hafta sürdü. Adına yakışır şekilde dostluk içinde geçen turnuvada üç haftanın sonunda finale Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı ile Ülkücü İşçiler Derneği Gaziantep İl Başkanlığı kaldı. Final müsabakasını kazanan Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı'nın şampiyonluğu ile sona eren turnuvada, Ülkücü İşçiler Derneği Gaziantep İl Başkanlığı ikinciliği, TÜRKAV Gaziantep Şubesi ise üçüncülüğü elde etti.

Ayrıca turnuvanın en centilmen takımı ise Türkiye Kamu-Sen Gaziantep Şubesi oldu. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalar takdim edilirken dereceye giren takım oyuncularına da kitap  hediye edildi. Turnuva sonunda açıklamalarda bulunan TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanı Levent Kürüz ise şunları söyledi:

"Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun anısını yaşatmak adına düzenlediğimiz turnuvaya katılım sağlayan tüm ülkücü kuruluşlarımıza şükranlarımı sunarım. Şehidimizin şehadet yıl dönümünde onu asla unutmayacağımızı yaptığı anma programları, mevlitler ve hatimler ile dosta düşmana tekrar hatırlatan tüm ülkücü kuruluşlarımıza sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum. Bu turnuva ile ülkücü kuruluşlarımızın ve mensuplarımızın birlikte ve bir yumruk gibi olduğunu tekrar hatırlatan şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu'na bir kez daha Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Ayrıca Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.' sözünden hareketle turnuvada mücadele eden arkadaşlarımıza kitap hediye etmeyi uygun gördük. Tekrardan turnuvaya katılan tüm ülkücü kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum."Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU