MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
29-05-2017 10:38 Kategori: SPOR

Savaş halinde olmamız münasebetiyle...

Savaş halinde olmamız münasebetiyle...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor Teknik direktör Bülent Uygun, Beşiktaş maçının ardından basın toplantısında yaptığı konuşmada yine kafaları karıştırdı. Uygun, "Suriye'de bugün devletimiz savaş halinde ve savaş halinde olmamız münasebetiyle inanılmaz derece zorluk çekiyoruz" dedi."

Gaziantepspor Teknik direktör Bülent Uygun, Beşiktaş maçının ardından basın toplantısında yaptığı konuşmada yine kafaları karıştırdı. Uygun, "Suriye'de bugün devletimiz savaş halinde ve savaş halinde olmamız münasebetiyle inanılmaz derece zorluk çekiyoruz" dedi.

"Öncelikle Beşiktaşlıları tebrik ederek başlıyorum. Tebrik edelim, şampiyonlukları hayırlı uğurlu olsun. Bu sezon gerçekten oynadıkları futbol, gösterdikleri performansla şampiyonluğu hak ettiler. O yüzden camiasını, teknik yönetimini tek tek tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun onlara. Gaziantepspor olarak maalesef geçen hafta düşmüştük. Bizim de artık kendimizle ilgili bazı gerçekleri ortaya koymamız gerekiyor. Yeniden planlamamız gerekiyor. Bu şehirde bir barış ilan edilmesi gerekiyor. Bütün dertleri bir kenara bırakarak, bu büyük Gaziantep camiasını ayağa kaldırmak gerekiyor. Ve şampiyon yapmak gerekiyor. Bu kadar müthiş bir stadımız var ama performansımız iyi değil ama bazı gerçekleri gözardı etmemek lazım. Şehrimizde  65 kişinin şehit olduğu, 100'lerce kişinin yaralandığı bombalama olayları yaşadık. Suriye'de bugün devletimiz, savaş halinde ve savaş halinde olmamız münasebetiyle inanılmaz derece zorluk çekiyoruz. Gaziantepspor olarak birçok futbolcuyu transfer ettik, maalesef hiçbiri sezon başında takıma gelmedi, devre arasında da getiremedik. Ekonomik anlamda sıkıntılar had safhadaydı. Söz verilen birçok şey tutulmadı ve bunlara ilaveten Raitonal gibi bir kardeşimiz de intihar etti ve takım tamamen demorolize oldu. Takım geldiğim 12 hafta öncesinde inanıyordum başarabileceğimiz söylemiştim maalesef başaramadık bunda sadece bireylerin ve kişilerin değil herkesin kendiyle ilgili önüne koyarak geleceğiyle ilgili planlama yapması gerekir. Gaziantepspor'a geçmiş olsun diyorum, taraftarımızdan da özür diliyorum."Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU