MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

10-01-2017 12:50 Kategori: SPOR

Mucizenin adı, Polisgücü...

Mucizenin adı, Polisgücü...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te maç oynayacak salonu bile olmayan Polisgücü, buna karşın mucizeler gerçekleştiriyor. Kulüp Başkanlığı’nı iki dönemdir Gaziantepli iş adamı Mehmet Kaplan’ın yaptığı Gaziantep Polisgücü Hokey takımı, başarıdan başarıya koşuyor. Polisgücü, antrenman yapacak salon bulamasa dahi, şampiyonlukları arkası arkasına sıralıyor. "

Gaziantep'te maç oynayacak salonu bile olmayan Polisgücü, buna karşın mucizeler gerçekleştiriyor. Kulüp Başkanlığı’nı iki dönemdir Gaziantepli işadamı Mehmet Kaplan’ın yaptığı Gaziantep Polisgücü Hokey takımı, başarıdan başarıya koşuyor. Polisgücü, antrenman yapacak salon bulamasa dahi, şampiyonlukları arkası arkasına sıralıyor. 

Gerek kendi liglerinde gerekse Avrupa arenasında başarılı sonuçların altına imza atan Gaziantep Polisgücü Hokey takımı, geçtiğimiz hafta şehrimizde oynanan 2016-2017 Sezonu Salon Hokeyi Süper Lig 1. Etap karşılaşmalarında da liderliği kimseye kaptırmadı. 
MEHMET KAPLAN’DAN BÜYÜK DESTEK
Gaziantep Polisgücü Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan, maddi manevi tüm desteğini verdiği takımının başarısıyla gurur duyuyor. Antrenman yapacak salonu dahi olmayan Polisgücü oyuncuları, Avrupa arenasındaki başarılarının yanısıra kendi liglerinde ise her geçen yıl yeni şampiyonluklar elde ediyor. 
GAZİANTEP’TE LİDER OLDU
Türkiye Hokey Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan 2016-2017 Sezonu Salon Hokeyi Süper Lig 1. Etap karşılaşmaları Gazikent Kapalı Spor Salonunda oynanırken, Polisgücü yine  ilk yarıyı lider tamamladı. 26 puanla lider olan Polisgücü Hokey takımı, şampiyonluk için en büyük adam olarak gösteriliyor. 
3 METRE ALANDA ANTRENMAN
Geçtiğimiz yıl Avrupa’ya gitmeden önce hazırlıklarını yapan Gaziantep Polisgücü Hokey takımı, hava şartlarının ağır geçmesinden dolayı antrenmanlarını Üniversitesi salonunda 3 metre alanda yapmak zorunda kaldı. Buna rağmen yine başarılı olan Polisgücü, bir çok ilde önemli salonlar olmasına rağmen ve yeni hokey sahaları yapılmasına rağmen Gaziantep’te bundan mahrum kalmış durumda. Yetkililerin salon ve saha için biran önce çaba göstermesi bekleniyor. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU