MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
22-09-2017 15:23 Kategori: SPOR

Milli takımdaki gururlarımız

Milli takımdaki gururlarımız
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Fatih Karakuş, Rahmi Özcan,Fatih Şentürk, Feyyaz Gözüaçık, Alican Kuruyamaç, ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Milli Takım kampına katıldı. "

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Fatih Karakuş, Rahmi Özcan,Fatih Şentürk, Feyyaz Gözüaçık, Alican Kuruyamaç, ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Milli Takım kampına katıldı.

01-10 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası öncesi  kulübümüz sporcularından  Rahmi Özcan,Fatih Şentürk, Feyyaz Gözüaçık, Alican Kuruyamaç, Fatih Karakuş ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke  Avrupa Şampiyonası için 19-30 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul'da TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde kampa katılarak şampiyonaya hazırlandılar.

GURUR VERİCİ

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı oyuncularımızın Milli Takım kampına davet edilmesiyle ilgili açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Cuma Güzel, "Kulüp oyuncularımızdan Rahmi Özcan,Fatih Şentürk, Feyyaz Gözüaçık, Alican Kuruyamaç, Fatih Karakuş ve kulübümüz Kaleci Antrenörü OKKAŞ Böke’nin Milli Takım kampına davet edilmesi bizleri hem mutlu etti hem de gururlandırdı. Kulüp olarak iyi ve başarılı çalışmalar yaparak Gazi şehrimizi ve özellikle de Şahinbey İlçemizi en güzel şekilde temsil etmeye gayret gösteriyoruz. Ayrıca bizler bu sporcularımızın Ampute Futbol Avrupa Şampiyonasında Gaziantep’i ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum ve Avrupa Şampiyonasında sporcularımıza  Başarılar diliyorum” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU