MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

26-05-2017 14:26 Kategori: SPOR

Merinosspor voleybol takımı Türkiye finallerinde

Merinosspor voleybol takımı Türkiye finallerinde
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Merinosspor bayan yıldız voleybol takımı Hatay’da yapılan gurup maçlarında tüm maçları alarak Türkiye finallerine katılma hakkını kazandı. Gurup şampiyonu Bayan voleybol takımı Bursa’da 2-9 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye finallerinde Gaziantep’i temsil edecek."

Merinosspor bayan yıldız voleybol takımı Hatay’da yapılan gurup maçlarında tüm maçları alarak Türkiye finallerine katılma hakkını kazandı. Gurup şampiyonu Bayan voleybol takımı Bursa’da 2-9 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye finallerinde Gaziantep’i temsil edecek.

Gaziantep’in Türkiye Bayan Voleybol 2. ligdeki namağlup unvanla gurup şampiyonu olan Merinos spor yıldızlar kategorisinde de büyük başarı eldi etti. İl şampiyonluğundan sonra Hatay’da yapılan gurup şampiyonasında da tüm rakiplerini yenerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Hatay’da yapılan gurup maçlarında Adana Seyhan Belediye sporu, Antakya Büyükşehir Belediye sporu ve Osmaniye takımlarını yenen Merinos spor Yıldızlar takımı 2-9 Haziran tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olan Türkiye finallerine hazırlanıyor. Türkiye finallerinde Gaziantep’i temsil edecek olan Yıldızlar takımı Antrenörü Ali Bağcı, Türkiye’nin 32 en iyi takımı arasına girmeyi başaran yıldızlar takımımız kulübümüzü ve Gaziantep’i en iyi şekilde temsil edeceklerdir diye konuştu.

Merinosspor kulüp başkanı Abdurrahman Yavuz ise şöyle dedi “ Merinosspor olarak alt yapıya verdiğimiz önem sayesinde yıldızlar kategorisinde takımımız Türkiye finallerine katılma hakkını kazanmıştır. Bayan voleybolunda Gaziantep’te öncülük yapan kulübümüz yaz okulu ve oyuncu tarama faaliyetini sürdürmekte olup spor kültürünün geliştirilmesi için aralıksız çalışmaktadır. Yıldız takımımızda çok yetenekli oyuncularımız mevcuttur. Bursa’da yapılacak olan finallerden iyi bir sonuçla döneceklerine inanıyorum”Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU