MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
05-06-2017 09:54 Kategori: SPOR

Konukoğlu iddiası heyecanlandırdı

Konukoğlu iddiası heyecanlandırdı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Konukoğlu'nun Büyükşehir Gaziantepspor'a başkan olacağı iddiaları Gazianteplileri heyecanlandırdı. Konukoğlu ailesi daha önce iki kez Gaziantep'i birinci lige çıkarmayı başarmıştı."

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Konukoğlu'nun Büyükşehir Gaziantepspor'a başkan olacağı iddiaları Gazianteplileri heyecanlandırdı. Konukoğlu ailesi daha önce iki kez Gaziantep'i birinci lige çıkarmayı başarmıştı.

Gaziantepspor'un süper ligden düşmesinin ardından önümüzdeki sezonla ilgili yol haritasını belirlemeye çalışan Gaziantep'in önde gelen isimleri, Gaziantep'i yeniden süper lige taşıyacak formülü buldu. İddiaya göre, Konukoğlu ailesini temsilen Adil Konukoğlu Büyükşehir Gaziantepspor'a başkan olacak, daha önce amcası ve ağabeyinin başardığı şampiyonluğu Gaziantep'e getirmek için mücadele verecek.

Kulis bilgilerine göre, hafta sonu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, GSO Başkanı Adil Konukoğlu, milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları bir araya gelerek geç saatlere kadar durum değerlendirmesi yaptılar. Toplantıda, kentin sorunlarının yanı sıra Gaziantepspor'un durumu da ele alındı. Toplantıda önümüzdeki sezon PTT 1. Ligi'nde iki takımla mücadele edecek Gaziantep takımlarından birisini yeniden süper lige taşımak için ne gerekiyorsa yapılması yönünde karar alındı. Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın görevi bırakmamayı düşünmesi nedeniyle, diğer temsilcimiz Büyükşehir Gaziantepspor'un şampiyon olacak bir ekip yapılması için görüş birliğine varıldı.

 

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU