MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

31-05-2017 16:11 Kategori: SPOR

Gaziantep Polis gücü şampiyonluk için İspanya’da

Gaziantep Polis gücü şampiyonluk için İspanya’da
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak için İspanya’ya giden Gaziantep Polis Gücü Spor şampiyonluk için sahaya çıkacak. Cebelitarık’ta gerçekleştirilecek olan şampiyonaya Polis Gücü Spor 24 kişilik bir kafile ile katıldı 2017 Avrupa Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Sporun yüksek bir morale sahip sporcuları sahaya Avrupa şampiyonu olmak için çıkacaklarını ifade ettiler. Avrupalıların yakından tanıdığı Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey takımının şampiyonada favori takımların başında geldiği de ifade ediliyor."

Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak için İspanya’ya giden Gaziantep Polis Gücü Spor şampiyonluk için sahaya çıkacak. Cebelitarık’ta gerçekleştirilecek olan şampiyonaya Polis Gücü Spor 24 kişilik bir kafile ile katıldı 2017 Avrupa Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Sporun yüksek bir morale sahip sporcuları sahaya Avrupa şampiyonu olmak için çıkacaklarını ifade ettiler. Avrupalıların yakından tanıdığı Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey takımının şampiyonada favori takımların başında geldiği de ifade ediliyor.

Hokey alanında Türkiye ve dünya ’da söz sahibi olmayı başardıklarını ifade eden Gaziantep Polis Gücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımının 2014 Danimarka’da acık alanda Avrupa Şampiyonu olduklarını ifade ederek 2017 de Alanya’da kapalı alan Avrupa Şampiyonu olduklarını belirterek  “Bugün takımımız 24 kişilik bir kafile ile birlikte Cebelitarık’a geldi. Sporcularımızın morali yüksek. Takımımız 2013 yılında Danimarka’da açık alanda Avrupa Şampiyonu olarak ilk Avrupa şampiyonluk başarısını bize tattırdı. 2017 de Alanya’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonluğunda da kapalı alan Avrupa Şampiyonu olduk. Takımız Avrupa’da tanınan bir takım. Türkiye dendiği zaman akıllara Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımı geliyor. 1-4 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak ve şampiyonluk kupasını Türkiye’ye getirmek için İspanya’dayız. Yarın antrenmanlarımız başlayacak. Sporcularımızın morali yüksek. Herkes şampiyonluğa odaklandı. Bizlere destek verenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU