MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

13-03-2017 09:18 Kategori: SPOR

Gaziantep her alanda başarıyı hak ediyor

Gaziantep her alanda başarıyı hak ediyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Geçtiğimiz günlerde Elâzığ’da gerçekleştirilen Genç Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonasında namağlup unvanla Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonluğunu kazanan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri takımını kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete sporcuları ve okul idarecilerini başarılarından dolayı kutlayarak elde edilen başarının Gaziantep için önemli olduğunu ifade etti."

Geçtiğimiz günlerde Elâzığ’da gerçekleştirilen Genç Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonasında namağlup unvanla Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonluğunu kazanan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri takımını kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete sporcuları ve okul idarecilerini başarılarından dolayı kutlayarak elde edilen başarının Gaziantep için önemli olduğunu ifade etti.

Gaziantep’te gerçekleştirilen liseler arası genç erkekler basketbol şampiyonasında yenilgi almadan Gaziantep şampiyonluğunu ilan eden GKV Özel Liseleri Genç Erkekler Basketbol takımı Elazığ’da gerçekleştirilen bölge şampiyonasında da namağlup ünvanlını koruyarak bölge şampiyonu oldu. Şampiyonluk ipini göğüsleyen takımın sporcularıyla birlikte GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan, Liseler Müdürü İsmet Tiryaki, takım antrenörleri Vedat Oğuzcan ve Mahmut Şahinler Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’yi makamında ziyaret etti. Ziyaretten çok memnun olduğunu ifade eden Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete GKV Özel Okullarının birçok alandaki başarısını takdirle izlediğini ve son olarak elde edilen bölge şampiyonasının Gaziantep için büyük önem taşıdığını ifade etti. Şampiyon takımın öğrencilerini ve spor adamlarını kutlayan Mete takımın Türkiye şampiyonu olmasını beklediklerini de sözlerine ekledi.

Spor eğitimin en önemli paçalarından birisidir

Sporun eğitimin bir parçası olduğunu ifade eden GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan’da 2016-2017 eğitim öğretim yılında sadece takım sporlarıyla değil ferdi sporlar alanında da önemli başarılara imza atıldığını, okul sporlarının bütün dallarının Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında başarıyla uygulandığının altını çizerek Türkiye Şampiyonasına katılacak takımın hedefinin Türkiye şampiyonasında da Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan şampiyon ekip Türkiye Şampiyonasında da şampiyonluk kupasını kazanmak için üzerlerine düşenleri yapacaklarını ifade ederek Gaziantep’in başarıları hak eden bir kent olduğunu söylediler. Haziran ayına kadar sürecek olan ligde Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları takımı ilk maçını Diyarbakır deplasmanında, ardından Maraş ve Hatay’da yaparak 32’lik gurup içerisinden önde ilk 16’ya ardından da Türkiye finaline kalmayı planlıyor. Şampiyon takım ilk maçını 22 Mart’ta Diyarbakır’da yapacak. İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’yi ziyaret eden şampiyon ekip İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ile günün anısına hatıra bir fotoğraf çektirdi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU