MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

13-06-2017 11:26 Kategori: SPOR

Büyükşehir Gaziantepspor'da Konukoğlu heyecanı

Büyükşehir Gaziantepspor'da Konukoğlu heyecanı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Büyükşehir Gaziantepspor'un 15 Haziran Perşembe günü yapılacak kongresinde başkan adayı olacağı konuşulan Adil Konukoğlu'nun, yönetim listesini tamamladığı belirtiliyor."

Büyükşehir Gaziantepspor'un 15 Haziran Perşembe günü yapılacak kongresinde başkan adayı olacağı konuşulan Adil Konukoğlu'nun, yönetim listesini tamamladığı belirtiliyor.

Adil Konukoğlu'nun, yönetim listesini oluşturduğu ve yönetime girecek olan kişilerin üyelikleri için kulübe başvuruda bulunulduğu ileri sürülüyor. Kulübün ise alınan başvurular sonrasında gerekli işlemleri yaparak yeni üyelerin kulübe üyeliklerini hemen yapması bekleniyor.

İDDİALI YÖNETİM LİSTESİ

İddialı bir yönetim listesi hazırladığı öğrenilen başkan adayı Adil Konukoğlu’nun, şehrin çeşitli STK Başkanlarını da yönetimine aldığı ifade ediliyor. Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep İhracatçılar Birliği Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası  Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı  Gökhan Çeliktürk gibi isimleri yönetimine dahil eden Konukoğlu’nun listesinde sürpriz isimlerinde yer aldığı öğrenildi.

ÜNLÜ İŞ ADAMLARI DA LİSTEDE

Mevcut başkan Osman Toprak’ın yönetiminde bulunan Fahrettin Kaplan ve Mesut Acar’ın da Adil Konukoğlu’nun listesinde olduğu öğrenildi. Konukoğlu ayrıca listesine Gaziantep sanayisinin önemli isimleri haline gelen Celal Kadooğlu, Mahsun Altunkaya,  İsmail Çoban, Haluk Kalyoncu, Hakan Aslansoy ve Erhan Özmen gibi isimlerin de listede olması bekleniyor. Kulübe yakın çevrelerden alınan bilgilere göre, başkan adayı Adil Konukoğlu’nun  gelecek sezon  için bambaşka bir takım oluşturacağı öğrenildi. A’dan Z’ye her şeyin değişeceği kulüp, Gaziantep kamuoyunda büyük heyecan yarattı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU