MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

20-03-2017 10:38 Kategori: SİYASET

MHP Şehitkamil’de Aziz Yücel güven tazeledi

MHP Şehitkamil’de Aziz Yücel güven tazeledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MHP Şehitkamil İlçe'de kongre heyecanı yaşandı. 350 delegenin oy kullandığı seçimde mevcut Başkan Aziz Yücel tek liste ile girdiği kongrede yeniden başkanlığa seçildi."

Şehitkamil Belediyesi konferans salonunda gerçekleşen kongrede eski Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel tek liste ile seçime girdi.

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan’ında katıldığı kongrede konuşmacılar Cumhurbaşkanlığı Hükumet sistemi ve Yeni Anayasa’yı anlattı. 400 delegenin yaklaşık 350’sinin katıldığı kongrede, konuşmaların ardından seçime geçildi. Mevcut Başkan Aziz Yücel, oy kullanmak için gelen 350 delegeye teşekkür ederek, “12. Olağan kongremiz gerçekleşiyor şu anda. İlçemizin ve memleketimizin içinde bulunduğu kaostan daha güçlü bir şekilde çıkmak için Milliyetçi Hareket Partisi’nin geleceği için her zaman her yerde var olmamız gerekiyor. İnşallah bundan sonraki süreçte de MHP olarak bu kadrolarımızla hem sahada hemde meydanlarda ‘Evet’ diyerek ve ‘Evet’ için çalışarak memleketin kaostan çıkması için hareket edeceğiz. Toplamda 400 delegemiz var, bazılarının şehir dışında olması ya da rahatsız olmasından dolayı bugün 350 delegenin gelip kongremize katılacağına inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU