MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

04-01-2017 19:57 Kategori: SİYASET

Gaziantep AK Parti'de 31 yöneticiye FETÖ soruşturması!

Gaziantep AK Parti'de 31 yöneticiye FETÖ soruşturması!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan’ın koordinesinde bir heyetin, Gaziantep’e gelerek İl ve ilçe teşkilatında bulunan 31 yönetici hakkında FETÖ soruşturması yaptığı öğrenildi. 210 kişilik yönetim kurulu üyelerini mercek altına alan heyetin, 31 kişi hakkında soruşturma başlattığı iddia edildi."

AK Parti Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan’ın koordinesinde bir heyetin, Gaziantep’e gelerek İl ve ilçe teşkilatında bulunan 31 yönetici hakkında FETÖ soruşturması yaptığı öğrenildi. 210 kişilik yönetim kurulu üyelerini mercek altına alan heyetin, 31 kişi hakkında soruşturma başlattığı iddia edildi.

Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatı’nda 7 Şahinbey, 6 Şehitkamil, 6 Nizip, 2 İslahiye, 5 Oğuzeli, 2 Karkamış, 1 Araban, 1 Yavuzeli, ve 1 Nurdağı olmak üzere 31 yönetim kurulu ve başkan yardımcısı hakkında, terör örgütleri FETÖ ve PKK soruşturmaları yapıldığı belirtiliyor. Edinilen bilgiye göre, heyet 31 kişinin ifadelerini aldı. Soruşturmayı yürüten Koordinatör Milletvekili Muzeffer Aslan'ın, durumu bir rapor halinde Ak Parti Genel Merkezi’ne vereceği belirtildi. Bu arada, haklarında terör örgütleri FETÖ ve PKK soruşturması başlatılan, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ve başkan yardımcılarının isimlerinin ise gizli tutulduğu ileri sürüldü. 

Haklarında soruşturma başlatılan yönetim kurulu üyeleriyle ilgili kararın önümüzdeki günlerde AK Parti Genel merkezi tarafından verileceği ve parti içi disiplin kurallarının işletilerek gereğinin yapılacağı ifade ediliyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU