MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
11-03-2017 18:46 Kategori: SİYASET

Fadıloğlu’na kadınlardan tam destek

Fadıloğlu’na kadınlardan tam destek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"16 Nisan’da yapılacak olan referandumda ‘evet’ için mahalle ziyaretlerini sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na kadınlar tam destek verdi."

16 Nisan’da yapılacak olan referandumda ‘evet’ için mahalle ziyaretlerini sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na kadınlar tam destek verdi.

Çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ve gittiği her mahallede halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na kadınlar da ‘evet’ sözü vererek destek çıktı. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanı Halil Uğur ve parti yönetimiyle birlikte Atalar, Bayatlı, Yamaçoba ve Acaroba mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakini kadınların istek ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Fadıloğlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için kadınlardan destek istedi. Daha sonra mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Fadıloğlu, Anayasa değişikli ve yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı. Anayasa değişikliğinin Türkiye’nin büyümesi için önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Fadıloğlu, “Yeni sistemde siyasi istikrar kalıcı hale gelecektir. Ekonomik büyüme, refah ve kalkınma hızlı ve etkili yönetimin garantisi altında olacaktır. Vesayet sistemi sona erecek. Güçlü hükümet, huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacaktır. Meclisin temsil gücü artacak, birlik ve uzlaşma sağlanacak, ülkemiz güç kazanacaktır” dedi.

16 Nisan’da referandumda ‘evet’ diyeceklerini belirten mahalle sakinleri, Türkiye’nin geleceği için, bayrak için, vatan için, devlet için, millet için güçlü bir şekilde ‘evet’ diyeceklerini ifade etti. Her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında olduklarını vurgulayan mahalle sakinleri, 16 Nisan’da tüm Türkiye’nin ‘evet’ diyeceğini ve kazananın Türk milleti olacağını dile getirdi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU