MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

16-03-2017 16:09 Kategori: SİYASET

Eski Ocak Başkanları ortak bildiride bulundu

Eski Ocak Başkanları ortak bildiride bulundu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Eski İl Ocak Başkanları ve mevcut İl Ocak Başkanlarıyla bir araya geldi."

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Eski İl Ocak Başkanları ve mevcut İl Ocak Başkanlarıyla bir araya geldi.

Gaziantep’te önceki dönemlerde görev yapmış olan ocak başkanları Tacettin Binboğa, Ahmet Satıcı, Serdar Çelik, Fikret Alıncak, Murat Güzel, MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, İl Ocak Başkanı Fuat Yozbatıran, Şahinbey Ocak Başkanı Cuma Yıldız ve Şehitkamil Ocak Başkanı Sebahattin Başkaya yemekte biraraya geldi. Yemeğin ardından eski ocak başkanları bildiri de bulunurken bildiriyi Eski İl Ocak Başkanları’ndan Serdar Çelik yaptı. Çelik açıklamasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin evlatlarının her şartta liderlerinin yanında olduklarını söyledi. Başbuğun izinden hiç ayrılmadıklarını da dile getiren Çelik, “Ülkemizde içeride ve dışarıdaki gelişmelerden dolayı MHP İl Başkanımız Muhittin Taşdoğan, mevcut ocak başkanlarımız ve eski ocak başkanlarımız bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bizler Gaziantep eski Ülkü Ocakları başkanları olarak dün nasıl başbuğumuzun yanında safımızı belirlediysek bugünde hareketin lideri Dr. Devlet Bahçeli Bey’in evlatları olarak yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Hepinizin bildiği gibi hareketimiz ve ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyor ve üzerimizde karabulutlar dolaşıyor. Bu vesileyle bir araya gelerek gelişmeleri değerlendirdik. Bu hadiselere dün meydan vermeyen Ülkücü Hareket bugünde meydan vermeyecektir. Liderimiz   Devlet Bahçeli’nin her durumda yanında olduğumuzu, sözünün sözümüz olduğunu da buradan ilan ediyoruz” diye konuştu.

 
 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU