MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
15-03-2017 14:27 Kategori: SAĞLIK

Sani Konukoğlu Hastanesin'de 14 Mart Tıb Bayramı kutlanıyor

Sani Konukoğlu Hastanesin'de 14 Mart Tıb Bayramı kutlanıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Özel Sani Konukoğlu Hastanesi yönetimi, “14 Mart Tıp Bayramı”nda, hekimlerini unutmadı."

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi yönetimi, “14 Mart Tıp Bayramı”nda, hekimlerini unutmadı.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Genel Müdür Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, SANKO Holding Yönetimi adına hekimleri tek tek ziyaret ederek gül sundu 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Sağlığın olmazsa olmazı hekimliğin, özverili ve insani duygularla yapıldığını dile getiren Dr. Yıldırım, hekimlere daha uzun yıllar birlikte çalışma temennisinde bulundu.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU