MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
15-03-2017 14:23 Kategori: SAĞLIK

Opr. Dr. Gökhan Çil hasta kabulüne başladı

Opr. Dr. Gökhan Çil hasta kabulüne başladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, Üroloji Polikliniği’nde Opr. Dr. Gökhan Çil de görev yapmaya başladı."

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, Üroloji Polikliniği’nde Opr. Dr. Gökhan Çil de görev yapmaya başladı.

Almanya’da 1984 yılında doğan Opr. Dr. Çil, ortaöğrenimini Gaziantep Anadolu Lisesinde tamamladı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra Gaziantep Üniversitesinde 2014 yılında Üroloji ihtisası yaptı.

Opr. Dr. Çil, 2016 yılında Adıyaman’ın Besni ilçesinde mecburi hizmet görevinin ardından, 2016-2017 yıllarında özel bir sağlık kuruluşunda görev aldı.

Opr. Dr. Çil, halen Yrd. Doç. Dr. Hatem Kazımoğlu’nun görev yaptığı Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Üroloji Polikliniğinde 2017 yılı Mart ayı itibariyle hasta kabulüne başladı.

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU