MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

18-03-2017 10:23 Kategori: SAĞLIK

İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Seyfi Yılmaz Anka’da

İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Seyfi Yılmaz Anka’da
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"En son teknoloji ile donatılan ve sadece Gaziantep değil, bölge halkının da sağlık ihtiyacına cevap verecek kapasitede olan Özel Anka Hastanesi hekim kadrosuna güçlü isimler katmaya devam ediyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Seyfi Yılmaz ,Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı."

En son teknoloji ile donatılan ve sadece Gaziantep değil, bölge halkının da sağlık ihtiyacına cevap verecek kapasitede olan Özel Anka Hastanesi  hekim kadrosuna güçlü isimler katmaya devam ediyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Seyfi Yılmaz ,Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Dr. Seyfi Yılmaz, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi’nin Dokuzyol (Uruş) köyünde doğdu.İlkokulu Oğuzeli  Dokuzyol (Uruş) köyünde ,ortaokulu Oğuzeli Doğanpınar, liseyi ise Gaziantep Şehit Şahin Lisesi’nde tamamladı. 1988 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Seyfi Yılmaz, ihtisasını Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde yaptı.

Mecburi hizmetini Sinop ve  Gebze’de yapan Dr. Seyfi Yılmaz,Trabzon Numune Hastanesi ve 1 yıl Trabzon Of Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.Daha sonra başhekim olarak Trabzon Araklı Devlet Hastanesi’ne atandı.2010 yılına kadar Trabzon Araklı Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yaptı. Trabzon Özel Karadeniz Hastanesi’nde de başhekimlik, iç hastalıkları uzmanı ve hemodiyaliz hekimi olarak 4 yıl görev yapan Dr. Seyfi Yılmaz’ın yurt içi ve yurt dışı dergilerde yayınlanmış 20 adet 

makalesi vardır. Ayrıca yurt dışında 70’e yakın  bilimsel kongreye katılan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Seyfi Yılmaz, Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU