MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
14-06-2017 12:51 Kategori: SAĞLIK

Gaziantep sağlık camiası iftarda buluştu

Gaziantep sağlık camiası iftarda buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’teki sağlık çalışanları Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin düzenlediği iftarda bir araya geldi."

Gaziantep’teki sağlık çalışanları Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin düzenlediği iftarda bir araya geldi.

Gaziantep Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin bahçesinde düzenlenen iftar programına, İl Sağlık Müdürü Dr. Sadettin Yazı, Gaziantep Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Ömer Aykut, Gaziantep Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi, Tıbbi ve Mali Başkanları, Hastane Müdürleri, Müdür Yardımcıları, Genel sekreterlikte görev yapan uzmanlar ile Gaziantep sağlık camiasının önde gelen isimleri katıldı. Gaziantep Sağlık camiasının buluştuğu iftar programında, ses sanatçısı Aykut Payam ilahiler seslendirerek geceye renk kattı.

Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ilgın Türkçüoğlu ve  İdari ve Mali İşler Müdürü Fahri Ağcan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programında konuşan Gaziantep Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Ömer Aykut, "Ramazan ayında iradeleri güçlendiren oruç cömertliği, ikramı ve paylaşmayı öğreten sosyal hayatta ise dayanışma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşanmasına ve Müslümanlar olarak arınma ve yenilenme bilincimizin tazelenmesine vesile olmaktadır. böyle bir programda sağlık çalışanları bir araya getiren hastanemizin yöneticilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Gaziantep Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Fahri Ağcan ise, yaptığı konuşmada, “Hastanemizde canla başla çalışan, hekiminden sağlık çalışanına, güvenlik görevlisinden temizlik görevlisine, veri giriş personelinden teknik hizmetlere- kıymetli mesai arkadaşlarıma ve değerli ailelerine hastanemiz yönetimi adına sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU