MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
17-04-2017 12:45 Kategori: SAĞLIK

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Yayla Anka'da

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Yayla Anka'da
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Özel Gaziantep Anka Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Erdal Yayla, Özel Gaziantep Anka Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı."

Özel Gaziantep Anka Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Erdal Yayla, Özel Gaziantep Anka Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

Opr. Dr. Erdal Yayla, 1975 yılında Amasya'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Zonguldak TED Koleji'nde tamamlayan Dr. Erdal Yayla,1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.2006 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanlığını alan Opr. Dr. Yayla Eskişehir SSK Hastanesi ve Diyarbakır Devlet Hastanesi'nde görev yaptı. 8 yıldır Gaziantep'te  bulunan Opr. Dr. Yayla Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir  Cerrahisi Kliniği'ni kurdu ve ilk beyin ameliyatını gerçekleştirdi. Opr. Dr. Erdal Yayla , Gaziantep'te özel bir hastanenin Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'ni kurup, çok sayıda başarılı operasyona imza atmıştır. Bunlar arasında kasıktan anjiyo yolu ile girip beyindeki baloncugu kapatma yöntemiyle yapılan başarılı ameliyat da bulunuyor. Beyin kanaması geçiren hastaya uygulanan ve basında "bıçaksız beyin ameliyatı" olarak yer bulan bu başarılı operasyon Güneydoğu'da ilk olma özelliği taşıyor.Opr. Dr. Erdal Yayla , Avrupa Board kurslarını başarı ile tamamlamıştır.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU