MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

30-03-2017 09:18 Kategori: MAGAZİN

Neyse, “haykırmadan anlatamam” şarkısıyla sahnede!

Neyse, “haykırmadan anlatamam” şarkısıyla sahnede!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Beş yıl aradan sonra dinleyicilerin heyecanlı bekleyişini “Haykırmadan Anlatamam” albümü ile sonlandıran Neyse, yeni albümün ilk konseriyle müzikseverlerle buluşuyor."

Beş yıl aradan sonra dinleyicilerin heyecanlı bekleyişini “Haykırmadan Anlatamam” albümü ile sonlandıran Neyse, yeni albümün ilk konseriyle müzikseverlerle buluşuyor.

Sony Music etiketiyle yayınlanan ve 10 şarkıdan oluşan albümüyle Neyse, 4 Nisan Salı günü Babylon Bomonti’de yeni albümden şarkılarını ilk kez sahnede seslendirecek. Selim Kırılmaz ve Deniz Ünlü’den oluşan gruba, sahnede gitarda Uygar Çehreli, bas gitarda Ulaş Nazım Öztepe eşlik edecek.

Sürpriz konuk sanatçıların da sahne alacağı konserde, adını Turgut Uyar’ın “Kavşakta” şiirindeki bir dizeden esinle alan “Haykırmadan Anlatamam” albümünde farklı enstrümanlarla yeni lezzetler kattıkları albüm şarkılarını bildiğimiz sertlikte dinleyiciyle buluştururken, grupla aynı adı taşıyan ilk albümlerinden şarkılarını da seslendirecekler.

Nisan ayı ortasında grubun Vevo kanalında ve tüm müzik kanallarında dinleyiciyle buluşacak klibin görüntülerini ilk kez sahnede paylaşacak olan Neyse, önümüzdeki sürece dair minik ipuçlarını da sunacak. 

4 Nisan’da Babylon Bomonti’de gerçekleşecek konser saat 21.30’da başlayacak.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU