MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

22-05-2017 11:38 Kategori: MAGAZİN

"İlk Atlas" Gaziantepli müzikseverlerle buluşuyor

  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Vokal Senem Demircioğlu ve piyanist İklim Tamkan, Fazıl Say’ın prodüktörlüğünde kaydettikleri ilk albümleri "İlk Atlas" ile 26 Mayıs Cuma günü Gaziantepli müzikseverlerle buluşuyorlar."

Vokal Senem Demircioğlu ve piyanist İklim Tamkan, Fazıl Say’ın prodüktörlüğünde kaydettikleri ilk albümleri "İlk Atlas" ile 26 Mayıs Cuma günü Gaziantepli müzikseverlerle buluşuyorlar.

"İlk Atlas" albümünde sevdikleri şairlerin şiirlerini yorumlayan Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan; söyleşi, dinleti ve imza günü şeklinde gerçekleşecek olan etkinlikte dinleyicileriyle Gaziantep DoRe Müzik Mağazası’nda bir araya gelecekler.

Senem Demircioğlu ile İklim Tamkan’ın bir araya gelerek, Cemal Süreya, Edip Cansever, Metin Altıok ve Behçet Aysan gibi şairlerin şiirlerinin yorumladıkları albüm "İlk Atlas"; Fazıl Say’ın prodüktörlüğünde ve yapımcılığında müzik marketlerde yerini aldı. Yolları ilk olarak Avusturya’da müzik eğitimi aldıkları yıllarda kesişen Senem Demircioğlu ile İklim Tamkan’ın ilk albümleri dinleyenleri sıra dışı bir müzik ziyafetine davet ediyor.

Senem Demircioğlu’nun vokal olarak, İklim Tamkan’ın piyanosuyla yer aldığı albümde; Fazıl Say’ın İklim Tamkan tarafından düzenlenmiş iki şarkısı ve Doğan Duru’nun da ikili için özel olarak yaptığı bestesi dikkat çekiyor. Albüme ismini veren şarkı; “İlk Atlas” başta olmak üzere Ajlan Akyuz'un de ikili için bestelediği 4 parça bulunuyor. Albümde, operacı kimliğinden sıyrılarak farklı tarzlarda şarkı söyleyen Senem Demircioğlu ve klasik eğitim almış bir piyanist olmasına rağmen çarpıcı düzenlemeleriyle dikkat çeken İklim Tamkan’ın birlikte besteledikleri “Artık Her Şey Bitti”  ise albümün en sıra dışı şarkısı olarak yer alıyor.

Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan’ın dinleti, söyleşi ve imza günü 26 Mayıs 2017, Cuma günü saat 18.30’da Gaziantep DoRe Müzik Mağazası’nda ücretsiz ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleşecek.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU