MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

11-03-2017 09:52 Kategori: MAGAZİN

Ayşe Hatun Önal'dan Albüm partisi

 Ayşe Hatun Önal'dan Albüm partisi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Müziğindeki yenilikçi altyapılarla her zaman standartların üzerinde, cesur işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, müzik gündemine oturan yeni albümü “Selam Dengesiz”in albüm lansman partisini geçtiğimiz gece gerçekleştirdi. "

Müziğindeki yenilikçi altyapılarla her zaman standartların üzerinde, cesur işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, müzik gündemine oturan yeni albümü “Selam Dengesiz”in albüm lansman partisini geçtiğimiz gece gerçekleştirdi. 

Medya ve eğlence sektöründen birçok davetlinin bulunduğu parti, Harbiye’nin son dönemdeki en gözde mekanlarından Flamme’da gerçekleşti. Partinin ilk saatlerinde DJ Koray T, çaldığı set ile geceyi hareketlendirdi.  
Ayşe Hatun Önal’ın davetlilerle tek tek ilgilendiği gecenin ilerleyen saatlerinde sevilen sanatçı “Olay” şarkısıyla sahnedeki yerini aldı. “Dengesiz”, “Cehennem”, “Devran”, “Dur Dünya” gibi albümün sevilen şarkılarını arka arkaya seslendirenAyşe Hatun Önal’a sahnede dansçılar da eşlik etti. Sahnede oldukça heyecanlı olduğunu belirten Ayşe Hatun Önal, “Devran” şarkısını seslendirdiği sırada albümün şarkı yazarları Gülhan, Gülşah Tütüncü ve İsra Gülümser sahneye çıkarak şarkıyı Ayşe Hatun Önal ile birlikte seslendirdi. Güzel sanatçı sahne kıyafetiyle de, kulaklara olduğu kadar gözlere de hitap etti.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU