MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

04-07-2017 12:02 Kategori: GENEL

TEOG birincisi Adil Teymur’da ön kayıt başvuruları rekora koşuyor

TEOG birincisi Adil Teymur’da ön kayıt başvuruları rekora koşuyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey ilçesinde TEOG sınavında elde ettiği başarılarla dikkat çeken alan Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu’nda ön kayıt başvuruları rekora koşuyor."

Şahinbey ilçesinde TEOG sınavında elde ettiği başarılarla dikkat çeken alan Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu’nda ön kayıt başvuruları rekora koşuyor.

Gaziantep’teki eğitim kurumları arasında önemli bir yer tutan Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu liderliğini devam ettiriyor. TEOG sınavında okulun gösterdiği başarılardan dolayı veliler ön kayıt yaptırmak için adeta birbiriyle yarışıyor. Okulun TEOG sınavında göstermiş olduğu başarıdan ve güçlü eğitim kadrosundan dolayı öğrencilerini Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu’na kayıt yaptırmak istediklerini ifade eden veliler,  Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu’nun sosyal ve kültürel alandaki başarılarını da yakından bildiklerini, çocuklarının da mutlaka bu okula gelmek istediklerini söylediler.

Teymur İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Kartal, okula ilgi ve talebin her geçen gün arttığını belirterek, “Vatandaşlar ön kayıt için yoğun ilgi gösteriyor. Hedefimiz Gaziantep’te milli ve manevi duyguları yüksek aynı  zamanda akademik başarısını zirvede tutan bir kurum olmak istiyoruz” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU