MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
30-05-2017 14:10 Kategori: GENEL

Şehitkamil'deki şenlikler Seyrantepe'de başladı

Şehitkamil'deki şenlikler Seyrantepe'de başladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Şenlikleri, Seyrantepe Mahallesinde start aldı. Etkinliğe katılan çocuklar, sahne gösterilerinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. "

Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Şenlikleri, Seyrantepe Mahallesinde start aldı. Etkinliğe katılan çocuklar, sahne gösterilerinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Şehitkamil Belediyesi, Seyrantepe Mahallesi’nde startını verdiği Ramazan Şenlikleri’ni her gün farklı bir mahallede düzenleyecek. Özellikle çocuk ve gençlerin ilgi gösterdiği etkinlikler, Ramazan Ayı süresince devam edecek. Etkinliklerde; animasyon gösterileri, gölge oyunu, illüzyon gösterisi, ödüllü yarışmalar, balon şov ve geleneksel ortaoyunu gösterileri sahneleniyor. Sahneye çağırılan çocuklar arasında düzenlenen yarışmalarda kıyasıya mücadeleler yaşanıyor. Yapılan yarışmalarla keyifli dakikalar geçiren çocuklara oyun sonunda çeşitli hediyeler veriliyor. Etkinliğe katılan çocuklara geleneksel ikramlar da yapılıyor. Seyrantepe Mahallesinde başlayan şenlik, Aktoprak Mahallesinde devam edecek.

Etkinliğe katılan gençler ve çocuklar, sahne gösterilerini izlemekten büyük keyif aldıklarını ifade etti. Yaşadıkları memnuniyeti dile getiren çocuklar, gençler ve aileleri, kendilerine sunulan imkanlar dolayısıyla Şehitkamil Belediyesine teşekkür etti.

Şehitkamil Belediyesi’nin Ramazan Şenlikleri, 30 Mayıs Salı günü Aktoprak Mahallesi’nde yapılacak. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ücretsiz gerçekleştirilen ve çok renkli sahnelerin yaşandığı şenliklere tüm halkı davet etti.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU