MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

11-01-2017 10:22 Kategori: KÜLTÜR SANAT

Sanko Park’ta, gazetecilere ödüllü tavla turnuvası

Sanko Park’ta, gazetecilere ödüllü tavla turnuvası
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’in alışveriş merkezi Sanko Park’ta, Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında 14 Ocak Cumartesi günü ödüllü tavla turnuvası düzenlenecek."

Gaziantep’in alışveriş merkezi Sanko Park’ta, Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında 14 Ocak Cumartesi günü ödüllü tavla turnuvası düzenlenecek.

Sanko Park yönetim katı toplantı salonunda saat 14.00’te gerçekleştirilecek turnuvaya katılanların tamamına tavla seti ve 2’şer kişilik sinema bileti, Media Markt’tan birinciye bin, ikinciye 750, üçüncüye 500 TL’lik hediye çeki armağan edilecek.

Eleme yöntemi ile 5 oyun üzerinden gerçekleştirilecek turnuvada, üç sayıyı alan sonraki tura kalacak.

Sanko Park’ta, geçen yıl düzenlenen tavla turnuvasında, Zafer Gazetesi’nden Haldun Özsivil, Güneş Gazetesi’nden Teyfik Kaleoğlu ve Anadolu Ajansı’ndan Orhan Çiçek ilk üç sırayı almıştı.

SANKO PARK

Kent merkezinde,  127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında Media Markt,  H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, YKM, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU