MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
25-05-2017 10:48 Kategori: GENEL

Nurel Enver Taner Ortaokulu’nda muhteşem gece…

Nurel Enver Taner Ortaokulu’nda muhteşem gece…
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Nurel Enver Taner Ortaokulu, yoğunlaştırılmış İngilizce eğitiminin meyvelerini almaya devam ediyor. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine eğitimlerini alan öğrenciler İngilizce gecesi programı ile ailelerinin karşısına çıktı."

Nurel Enver Taner Ortaokulu, yoğunlaştırılmış İngilizce eğitiminin meyvelerini almaya devam ediyor.  Okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine eğitimlerini alan öğrenciler İngilizce gecesi programı ile ailelerinin karşısına çıktı.

Nurel Enver Taner Ortaokulu konferans salonunda gerçekleştirilen İngilizce gecesi programına okul yöneticileri, öğretmenleri öğrenciler ve veliler katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Programın açılış konuşmasını İngilizce ve Türkçe yapan Nurel Enver Taner Ortaokulu Müdürü Haci Yavuz, amaçlarının yabancı dili eğlenerek öğrenmek  ve öğretmek olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Okulumuzda ve devlet okullarında bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz İngilizce gecesini önümüzdeki yıl okulumuzun öncülük edeceği ve diğer okullarımızdaki yetenekli öğrencilerin yarışacağı bir şova dönüştüreceğiz. Bu yıl yapılan gösterimiz bizim için ileriye yönelik bir adımdır. Emeği geçen öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum.”

Nurel Enver Taner Ortaokulu Müdürü Haci Yavuz, ayrıca önümüzdeki yıl okula yakışan bir konferans salonunun yapılacağı müjdesini de verdi.

Konuşmaların  ardından öğrenciler yıl içerisinde öğrendikleri İngilizce şarkıları, şiirleri ve güzel mesajlar içeren tiyatro gösterilerini yüksek bir performans sergileyerek izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Engin Yünten , 25-05-2017 08:11 aşağıdaki yorumu yaptı. Nurel Enver Taner Ortaokulu idarecileri öğretmenleri ve öğrencilerini bu harikulade geceden dolayı kutluyorum.
FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU