MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
10-06-2017 10:47 Kategori: GENEL

Madde bağımlılığı tedavisi gören çoçuklar karne aldı

Madde bağımlılığı tedavisi gören çoçuklar karne aldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Gençlik Merkezi’nde madde bağımlılığından kurtulmak için tedavi gören çocuklar karne aldı."

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Gençlik Merkezi’nde madde bağımlılığından kurtulmak için tedavi gören çocuklar karne aldı.

Madde ve uyuşturucu bağımlısı gençlerin tedavi edilerek yeniden topluma kazandırılması için Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan merkezde tedavilerini tamamlayan çocuklarla iletişimi koparmayan merkez yetkilileri, onların hem iş hem de eğitim hayatlarını bire bir takip ediyor.

Bu kapsamda merkezde madde bağımlılığı tedavisi gören yedi çocuk, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlayarak, karnelerini aldı.

Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Gençlik Merkezi’nde çocuklar için düzenlenen karne törenine katılan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Tolay, onlara çeşitli hediyeler vererek, başarılarının devamını diledi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU