MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

11-01-2017 11:34 Kategori: GENEL

Kahraman polislerimiz büyük bir faciayı önledi

Kahraman polislerimiz büyük bir faciayı önledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yönelik gerçekleştirilen hain saldırıyı kınadı ve faciayı önleyen kahraman polisleri kutladı. Başkan Fadıloğlu, “Teröristler önünde kahramanca mücadele ederek büyük bir faciayı önleyen kahraman polislerimize yürekten teşekkür ediyorum. Silahlı çatışmada yaralanan polisimize de Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi."

BAŞKAN FADILOĞLU: “KAHRAMAN POLİSLERİMİZ BÜYÜK BİR FACİAYI ÖNLEDİ”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yönelik gerçekleştirilen hain saldırıyı kınadı ve faciayı önleyen kahraman polisleri kutladı. Başkan Fadıloğlu, “Teröristler önünde kahramanca mücadele ederek büyük bir faciayı önleyen kahraman polislerimize yürekten teşekkür ediyorum. Silahlı çatışmada yaralanan polisimize de Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ ŞİDDETLE LANETLİYORUM

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yönelik gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, terörün her türlüsüne lanet etti. Yaşanabilecek büyük bir facianın kahraman polisler sayesinde engellendiğine dikkat çeken Başkan Fadıloğlu, “Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüze düzenlenmek istenen hain saldırıya, emniyet güçlerimiz kahramanca anında karşılık verdi ve büyük bir faciayı önledi. Kahraman polislerimizin dikkatleri sonucu hain saldırıda can kaybımızın olmaması en büyük tesellimizdir. Büyük bir özveriyle ilimizin güvenliğini korumak adına gece gündüz demeden çalışan Gaziantep Emniyet Teşkilatımızı yürekten kutluyorum. Bu tür hain ve alçak saldırılarla sabrımızı zorlayanlar, hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklardır. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar, hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yapılan terör saldırısını şiddetle ve nefretle lanetliyorum. Emniyet camiamıza ve tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, yaralı polisimize Allah’tan acil şifalar diliyorum. Yüce Rabbim, şehrimize ve ülkemize bir daha böyle bir olayı yaşatmasın” ifadelerini kullandı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU