MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
06-08-2017 19:54 Kategori: GÜNDEM

Hasan Şahin'den Vali Yerlikaya'ya çağrı

Hasan Şahin'den Vali Yerlikaya'ya çağrı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor Başkan adayı Mutlu Özpineci'nin kongreyi iptal etme talebinde bulunmasının ardından basın açıklaması yapan Hasan Şahin, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e çağrıda bulundu. "

Gaziantepspor Başkan adayı Mutlu Özpineci'nin kongreyi iptal etme talebinde bulunmasının ardından basın açıklaması yapan Hasan Şahin, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e çağrıda bulundu. 

Kongrenin iptaline ilişkin dilekçeye sert tepki gösteren Başkan adayı Hasan Şahin, gerekirse sabaha kadar burada bekleyeceklerini belirterek, ''Sayın valimize ve büyükşehir belediye başkanımız ve başkanlarımıza sesleniyorum. Bu seçimin olmaması için ellerinden geleni yaptılar. Mustafa Kızıl ile Alper bey elinde bir listeyle geldiler bunlar aidatlarını yatırmadilar seçim olmasın dediler. Geçen hafta neden böyle bişey yoktu. Gaziantepspor'un kapanmaması için elimizden geleni yapmak zorundayız. Mutlu beyin ekibi divan başkanını sıkıştırarak bu seçimin olmaması için çabalıyorlar'' dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU