MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
06-08-2017 19:11 Kategori: GÜNDEM

Gaziantepspor kongresi başladı, salonda gerginlik var

Gaziantepspor kongresi başladı, salonda gerginlik var
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor'un geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamayan ve ertelenen olağanüstü kongresi gergin başladı. Divan kurulu seçimi için Mutlu Özpineci'nin çoğunluk sağladığının anons edilmesi üzerine Hasan Şahin ve ekibi itiraz etti. Salonda gergin anlar yaşanmaya devam ediyor. "

Gaziantepspor'un geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamayan ve ertelenen olağanüstü kongresi gergin başladı. Divan kurulu seçimi için Mutlu Özpineci'nin çoğunluk sağladığının anons edilmesi üzerine Hasan Şahin ve ekibi itiraz etti. Salonda gergin anlar yaşanmaya devam ediyor. 

Saat 16:00'da kalyon Arena'da başlayan kongrede divan seçimleri yapılıyor. Başkan adayları ve yönetim kurulları ile birlikte hazirun cetveline imza atan isimler salona girerek seçim saatini beklemeye başladı. Divan kurulu seçimi öncesi her iki adayın ayrı ayrı delegelerin oylamasına açık oylama usulü ile sundu. Divan kurulu seçimi için Mutlu Özpineci'nin çoğunluk sağladığının anos edilmesi üzerine Hasan Şahin ve ekibi itiraz etti. Salonda gergin anlar yaşanmaya devam ediyor. Divan kurulu seçimi krizini cozmek için başkan adayları ortak bir kararda buluştu. Sayıları net bulmak için listeye bakılarak eller tek tek sayılacak.

 
 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU