MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
08-08-2017 14:59 Kategori: GÜNDEM

Gaziantep Valiliği'nden Gaziantepspor açıklaması

Gaziantep Valiliği'nden Gaziantepspor açıklaması
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantepspor'da kongre sonrasında belirsizlik devam ederken, Gaziantep Valiliği'nden konu ile ilgili açıklama yapıldı. "

Gaziantepspor'da kongre sonrasında belirsizlik devam ederken, Gaziantep Valiliği'nden konu ile ilgili açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Gaziantepspor Kulübü Derneğinin 30.07.2017 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısı ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili olarak Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’ya yönelik sosyal medya yoluyla çeşitli paylaşımlarda bulunulmaktadır.Şehrimizin Süper Lig’de mücadele etmiş bir kulübünün kongresinde yönetim kurulu başkanlığına adaylığını açıklayan her iki aday Valiliğimizce kabul edilerek kendilerine başarı temennisinde bulunulmuştur.

06 Ağustos 2017 Pazar günü yapılan Dernek olağan genel kurul toplantısında alınan kararlar İl Dernekler Müdürlüğümüze henüz teslim edilmemiştir.Ayrıca; Gaziantepspor Kulübü Derneği’nin 06 Ağustos 2017 tarihli kongresinde divan başkanlığı görevini yürüten Sayın Sermet Atay ve başkan adaylarından Sayın Mutlu Özpineci’nin Valiliğimizden randevu talepleri kabul edilmiş olup, bugün için kendilerine randevu verilmiştir. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi bakımından Valiliğimizce yapılan açıklamalar dışındaki iddia ve isnatlara itibar edilmemesi önemle rica olunur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 08.08.2017"Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU