MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
08-08-2017 12:21 Kategori: GÜNDEM

Atay'dan Kızıl kardeşler hakkında suç duyurusu

Atay'dan Kızıl kardeşler hakkında suç duyurusu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Pazar günü yapılan olaylı Gaziantepspor Olağanüstü Kongresi'nde Divan Başkanlığına seçilen ve eski Başkan İbrahim Kızıl tarafından ölümle tehdit edildiğini gerekçe göstererek divan başkanlığı görevini bırakan Avukat Sermet Atay, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Atay ayrıca Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'dan randevu talep etti."

Pazar günü yapılan olaylı Gaziantepspor Olağanüstü Kongresi'nde Divan Başkanlığına seçilen ve eski Başkan İbrahim Kızıl tarafından ölümle tehdit edildiğini gerekçe göstererek divan başkanlığı görevini bırakan Avukat Sermet Atay, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Atay ayrıca Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'dan randevu talep etti.

Gaziantepspor'un Pazar günü yapılan kongresinde, Divan Başkanı seçildikten sonra İbrahim Kızıl ve kadeşi Mustafa Kızıl tarafından küfür, fiili saldırı ve ölümle tehdit edildiğini ileri süren Sermet Atay, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Avukat Sermet Atay, bugün saat 16'30'da Vali Ali Yerlikaya ile görüşecek. Atay'ın görüşmenin ardından bir basın açıklaması yapacağı öğrenildi.

İŞTE ATAY'IN DİLEKÇESİ

LÜTFEN KAYNAK GÖSTERMEDEN HABERİ KULLANMAYINIZEditör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU