MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
17-05-2017 11:22 Kategori: GÜNDEM

Taşdoğan'dan Kongre daveti

 Taşdoğan'dan Kongre daveti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 21 Mayıs Pazar günü yapılacak olan il kongresi öncesi bir basın açıklamasında bulunarak, partilileri kongreye katılmaya davet etti. Taşdoğan aynı zamanda 19 Mayıs mesajında da bulundu."

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 21 Mayıs Pazar günü yapılacak olan il kongresi öncesi bir basın açıklamasında bulunarak, partilileri kongreye katılmaya davet etti. Taşdoğan aynı zamanda 19 Mayıs mesajında da bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 21 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da Onat Kutlar Salonu’nda yapılacak olan il kongresinde bütün partililer ve Gazianteplileri kongre salonunda heyecanlarını paylaşmaya davet etti.
Yaptığı açıklamada Taşdoğan, " Dünya tarih sahnesinde farklı bir ülkenin boyunduruğu altında bulunmayı asla kabul etmeyen yüce Türk Milleti, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile sembolleştirdiği kahramanlık destanların başlangıcını yaptığı 19 Mayıs 1919 günü, Türk tarihinin önemli kilometre taşlarından biridir. Bu münasebet ile aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını tebrik ediyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.  Allah'ın izniyle, 21 Mayıs Pazar günü Onat Kutlar Salonu’nda yapılacak olan MHP Gaziantep İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu mutlu günümüzde partili dava arkadaşlarımızı ve değerli Gaziantep halkını, kongremizde mutluluğumuz ve heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum. 21 Mayıs 2017 Pazar günü, Onat Kutlar Salonu’nda gerçekleştireceğimiz kongremizin, öncelikle partimize, bu yola gönül vermiş dava arkadaşlarımıza ve genel itibari ile de Ülkemiz ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU