MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

21-04-2017 14:56 Kategori: GENEL

Şahinbey Belediyesi Anaokulu öğrencilerinden sergi

Şahinbey Belediyesi Anaokulu öğrencilerinden sergi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Selçuklu Gençlik Merkezi anaokulu öğrencileri Kutlu Doğum Haftası nedeniyle sergi açtılar."

Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Selçuklu Gençlik Merkezi anaokulu öğrencileri Kutlu Doğum Haftası nedeniyle sergi açtılar.

Şahinbey Belediyesi tarafından Peygamber Efendimizin ’in doğumunun kutlandığı Kutlu Doğum Haftası sosyal tesislerde de kutlanmaya devam ediyor. Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Selçuklu Sosyal Tesis ’inde eğitim gören anaokulu öğrencilerinin kartondan yapmış olduğu maketlerin sergisini Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu açtı. Sergiyi gezen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, daha sonra anaokulu öğrencilerinin gösterilerini izleyip söyledikleri ilahileri dinledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Esas mesele Peygamber Efendimizi anlamak. Onun sünneti seniyesine ittiba etmek. Annelerin şefkati ne kadar büyük olduğunu bilmeyen yok. Annelerin evlatları için yapmayacağı şey yok. Ancak bütün annelerin şefkatini toplasanız, Cenab-ı Hakkın şefkatinin yanında hiçbir şeydir. Rabbim insanoğluna birçok özellik vermiş ve bunları da karşılıksız vermiştir. Nefes alıp vermemiz dahi ayrı bir nimettir. İnsanoğlu doğduğu günden ölene kadar şükretse sadece nefes alıp vermenin karşılığını ödeyemez” dedi.

Başkan Mehmet Tazmazoğlu ülkenin birliğini bozmak isteyen şer odaklarına karşı bir arada olmak gerektiğini de sözlerine ekledi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU