MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

10-01-2017 09:31 Kategori: GENEL

Milli Eğitim'de atamalar devam ediyor

Milli Eğitim'de atamalar devam ediyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe'nin ardından bu kez de Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı vekaleten yürüttüğü görevine asaleten atandı."

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe'nin ardından bu kez de Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı vekaleten yürüttüğü görevine asaleten atandı.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete başarılı performansı ile birlikte kısa zamanda takdir toplamış ve vekaleten yönettiği İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne asaleten atanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise yine Şahinbey'de yaptığı projeler ve çalışmalarla göz dolduran Yasin Tepe Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne asaleten atanmıştı. Gaziantep'in en önemli merkez ilçelerinden Şehitkamil ilçesinde yine başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Yağcı da asaleten görevine atandı.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Süleyman Asarkaya , 10-01-2017 20:24 aşağıdaki yorumu yaptı. Allahım adalet ve doğruluktan ayırmasın. Başarılı hizmetler nasip etsin.
FACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU